W związku z olbrzymim zainteresowaniem  szkoleniami internetowymi pt. Podstawy finansów i zarządzania w przedsiębiorstwach zlokalizowanych na obszarach wiejskich oraz „Aspekty prawne i podatkowe w podejmowaniu i prowadzeniu pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich informujemy, iż od dnia 18 września 2013 roku od godziny 10:30 wstrzymujemy nadawanie nowych loginów i haseł zgłaszającym się osobom.

 

Osoby zgłaszające chęć udziału w  szkoleniu, których karty zgłoszenia dotrą do nas po tym terminie,  dostęp do szkoleń uzyskają od 1 stycznia 2014 roku.

Tym samym zapraszamy do przesyłania kolejnych zgłoszeń do wyżej wspomnianych szkoleń w terminie do 20 listopada 2013 roku, z zastrzeżeniem, że dostęp do treści szkoleniowych będzie możliwy po Nowym Roku.

WYDŁUŻONY CZAS DOSTĘPU DO KURSU.

Treści szkoleniowe oraz testy będą dostępne dla wszystkich uczestników szkolenia (zarówno obecnych, jak i przyszłych)  do dnia 28 lutego 2014 roku. Utrudnienia te wynikają z ograniczonych możliwości platformy internetowej i mają umożliwić komfortowy udział w szkoleniu dotychczasowym uczestnikom. Przepraszamy!