Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza zainteresowanych mieszkańców obszarów wiejskich, w szczególności osoby świadczące lub zamierające świadczyć usługi agroturystyczne w swoich gospodarstwach na szkolenie e-learningowe  pn.: "Proekologiczne rozwiązania w agroturystyce. Jak sprostać wymaganiom klientów i środowiska?
Szkolenie odbędzie się w terminie 18.12.2023 – 29.12.2023 r. przez Internet na platformie e-learningowej CDR www.cdrkursy.pl. 

Szkolenie obejmuje 10 godzin dydaktycznych samokształcenia i składa się z 6 lekcji według załączonego harmonogramu.  Celem szkolenia jest kształtowanie świadomości skutków dla środowiska, wynikających z decyzji podejmowanych przez branżą agroturystyczną oraz wdrożenie do ekologicznego myślenia podczas przygotowania oferty dla gości gospodarstw agroturystycznych.

Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w trybie ciągłym do dnia 28.12.2023 r. Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/.  

Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na szkolenie. O uczestnictwie w kształceniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej, na które osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu wydane przez CDR O/Kraków.

Szkolenie zostało opracowane w ramach operacji pn. „Kompetentny trener turystyki wiejskiej 2”, realizowanej z Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2022 – 2023.

Zapraszamy do udziału.


Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych:
Elżbieta Dziasek - DROW, tel. 12 424 05 23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:
Magdalena Hojniak - ZMiDZ, tel. 12 424 05 24, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia - ZPW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartłomiej Mitka - ZPW, tel. 12 424 05 40, e-mail: b.mitka2cdr.gov.pl
Piotr Tatar - ZPW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Do pobrania:
- Harmonogram

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Materiał opracowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie.
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
"Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.