Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie podstawowe pn.: "Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin" przeznaczone dla osób, prowadzących sprzedaż środków ochrony roślin lub doradztwo w tym zakresie. Tematyka zajęć zgodna jest z obowiązującymi przepisami. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie ważne przez 5 lat.

Szkolenie odbędzie się w dniach 25 lutego oraz 2-3 marca 2024 r.  (niedziela-sobota-niedziela) w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków, zgodnie z zamieszczonym harmonogramem.

Należność za udział w szkoleniu 550 zł/ brutto. 

W trakcie szkolenia uczestnikom zostanie zapewniony serwis kawowy.

Płatności należy dokonać przelewem na konto:

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/ Kraków,

ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków;                                                                                                      

BGK nr: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004 

z dopiskiem „Ś.O.R. podstawowe” i podaniem nazwiska uczestnika do dnia 22.02.2024 r.

Brak możliwości uiszczenia opłaty gotówką w dniu egzaminu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie karty zgłoszenia (w załączeniu) w formie skanu lub zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość uczestników szkolenia jest ograniczona (30 osób w grupie), warunkiem wpisania na listę uczestników jest przesłanie poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia (decyduje kolejność zgłoszeń) oraz dokonanie przelewu w określonym terminie.

 

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:

Andżelika Wdowicz - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

tel.: 12/ 424 05 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- Karta zgłoszenia uczestnictwa

Harmonogram