Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza specjalistów oraz doradców ośrodków doradztwa rolniczegozajmujących się problematyką rozwoju obszarów wiejskich, zainteresowanych tematyką marketingu terytorialnego do udziału w szkoleniu e-learningowym pod nazwą: „Marketing terytorialny w zrównoważonym, wielofunkcyjnym rozwoju obszarów wiejskich”, które będzie realizowane w dniach 10 lipca – 30 września 2017 roku.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy na temat możliwości wykorzystania koncepcji marketingu terytorialnego w zarządzaniu jednostkami przestrzenno-administracyjnymi w Polsce, a także wskazanie jak wykorzystać wiedzę z tego zakresu w pracy doradcy rolniczego.

Perspektywicznym celem szkolenia jest wsparcie procesów służących współpracy w lokalnych środowiskach pomiędzy samorządem terytorialnym doradcami i innymi podmiotami, które opierają swoją działalność na potencjale obszaru.

Rekrutacja na szkolenie będzie miała charakter ciągły w okresie od 10 lipca do 15 września 2017 roku.

Ze względów organizacyjnych zakończono nabór uczestników na szkolenie. Osoby chętne zapraszamy do uczestniczenia w kolejnej edycji szkolenia, która będzie miała miejsce w I kwartale 2018 r. Serdecznie zapraszamy!

O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia. Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 10 lipca do 30 września 2017 roku. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach forum.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla doradców ODR oraz pracowników izb rolniczych. Dla pozostałych zainteresowanych możliwy jest udział w szkoleniu za odpłatnością 30 zł na rachunek:

Dane do przelewu:

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Oddział w Krakowie
Ul. Meiselsa 1
31-063 Kraków
BGK O/Kraków
ul. Pilotów 2
31-462 Kraków
Nr rachunku: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004


Szkolenie składa się z 6 modułów samokształceniowych. Po każdym module należy rozwiązać test przejściowy aby uzyskać dostęp do następnego modułu. Uczestnik sam planuje czas na samokształcenie, ważne aby w terminie do 30 września zapoznał się z wszystkimi modułami i zaliczył test końcowy.

Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu, potwierdzonej przez pracodawcę, karty zgłoszenia uczestnictwa.
Kartę zgłoszenia prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub faxem pod nr: 12 424 05 05.
Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie poprawnych odpowiedzi w teście końcowymna minimum 15 spośród 20 pytań, do którego będzie można przystąpić po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.


Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych:
Leszek Leśniak – Dział ROW,
tel. 12 424 05 03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W sprawach organizacji i rekrutacji:
Sylwia Filas - Zespół Metodyki, Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego,
tel. 12 424 05 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Łukasz Obrzut
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel. 12 424 05 18

Bartłomiej Mitka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12 424 05 40


Do pobrania:

- karta zgłoszenia uczestnictwa
- harmonogram szkolenia